Фотоомолодження – технологія IPL
IPL - Intense PulsatingLlight /інтенсивне імпульсне світло/
Сучасна, ефективна процедура спрямована на фізіологічне омолодження: підтяжка контурів обличчя, лікування шкірних дефектів.
Спалах світла проникає до дерми – де залягає меланін, руйнує його, тим самим прибирає надлишкову пігментацію та сприяє покращенню кольору шкіри. Імпульсне світло стимулює роботу фібробластів, які посилюють виробітку колагену та гіалуронової кислоти. Всі ці процеси відновлюють регенеративні функції шкіри та сприяють її омолодженню.
Фотоомолодження рекомендовано робити на обличчі, шиї, зоні декольте та руках – зонах, які видають вік та більше за всіх піддаються негативному впливу.
Принцип роботи полягає в поглинанні широко імпульсного світла, що повертає шкірі пружність, еластичність та гармонізує риси обличчя.
Терапія інтенсивним імпульсним світлом (IPL) була вперше розроблена 1992 року лікарями.. Дослідження, що підтверджують концепцію, були проведені на вушних венах кроликів і продемонстрували здатність IPL коагулювати судини, зводячи до мінімуму пурпуру або пошкодження епідермісу. З того часу, як у 1995 році на ринку з'явився перший пристрій IPL, схвалений FDA, ця технологія зазнала значних інновацій та удосконалень у плані клінічного застосування та доступності.
Системи інтенсивного імпульсного світла (IPL) є джерелами світла високої інтенсивності, що випромінюють поліхроматичне світло. На відміну від лазерних систем ці лампи-спалахи працюють з некогерентним світлом у широкому спектрі довжин хвиль 515-1200 нм.
Світлове та лазерне лікування є ефективними методами лікування для зменшення еритеми, спричиненої акне, а також активних уражень висипом вугрів та атрофічних шрамів від вугрового висипу.
Пристрої IPL унікальні тим, що в них використовуються лампи-спалахи та смугові фільтри для створення імпульсного світла різної довжини хвилі, тривалості та щільності енергії. Ці аспекти сприяють його універсальності під час лікування численних дерматологічних захворювань. IPL безпечний та ефективний при лікуванні доброякісних пігментних та судинних захворювань, а також при видаленні волосся та фотостарінні. Зараз IPL є неоціненним інструментом у дерматології та часто використовується для вирішення широкого спектра медичних та косметичних проблем.
Кому підійде процедура фотоомолодження обличчя:
-
людині з першими ознаками старіння шкіри: птоз та втрата тонусу, пігментація
-
людині в віці – коли треба додавати комплексні активні процедури для отримання результату
Краще починати робити цю процедуру після 30 років, коли шкірний метаболізм сповільнюється та проявляються перші вікові зміни – тут фотоомолодження простимулює регенеративні процеси та результат від процедури буде максимальним та залишиться надовго.
Курс процедур залежить від віку, стану та показань пацієнта. Це може складати від 5 процедур один раз на 3 тижні до отримання бажаного результату. Якщо вікова шкіра з сильно вираженою пігментацією – то активний курс може бути 6-9 процедур 1 раз на 3 тижні; далі до отримання видимого стійкого результату та його підтримки протягом року 1 раз на місяць.
Тому для адекватного призначення курсу краще прийти на очну консультацію до наших косметологів. Всі методики, їх ефективне поєднання, курси та додаткові призначення підбираються індивідуально!
Процедура лазерного фотоомолодження ефективно комбінується з ін’єкційними методиками, спрямованими на відновлення гідрорезерву шкіри та насичення її необхідними вітамінами та мікроелементами.
Ефект після курсу процедур:
-
зменшення брилів
-
підтяжка контурів
-
гармонізація обличчя
-
зменшення носогубних складок
-
ущільнення шкіри
-
зменшення або зникнення пігментації
-
освітлення кольору обличчя
-
загальне омолодження
Плюси процедури IPL-омолодження:
-
відсутність реабілітації
-
поєднання з іншими косметологічними процедурами для посилення результату
-
висока ефективність
-
безпечність
Протипоказання:
-
вагітність
-
лактація
-
онкологічні захворювання
-
цукровий діабет
-
травмування шкіри в обробляємих зонах
-
вірусні захворювання в період загострення
В нашій Студії Linden в центрі Києва, на бульварі Шевченка 46в для процедури фотоомолодження використовується сучасне сертифіковане обладнання – багатофункціональна лазерна система PENTAGON MAXIMA.
Лікарі-косметологи нашої Студії мають кваліфікацію та досвід роботи, що гарантує якість проведення процедури.
Нижче описано дослід неабляційних(які не пошкоджують шкірний покрив) пристроїв, який доводить ефективність технології IPL-омолодження.
За останнє десятиліття відбулося дивовижне зростання кількості та різноманітності доступних неабляційних пристроїв для відновлення поверхні. Частково це пов’язано з постійним зростанням ринкового попиту на неінвазивні косметичні процедури, які пов’язані з мінімальним часом відновлення та меншою кількістю ускладнень, ніж традиційний вуглекислий (CO2) лазер.
Мета неабляційних пристроїв полягає в вибірковому нагріванні цільових тканин без травмування навколишніх тканин. Нова технологія, яка об’єднує біполярну радіочастотну та оптичну енергію, ELOS, базується на передумові синергічної активності між двома формами енергії. Біполярний радіочастотний компонент дозволяє використовувати нижчі рівні оптичного компонента, зменшуючи ризик оптичної енергії та потенційно покращуючи її використання для різних типів шкіри та кольорів волосся. Вважається, що оптичний компонент змушує біполярну радіочастотну енергію концентруватися там, де оптична енергія вибірково нагріла ціль.
Двадцять чотири пацієнти з періорбітальними та пероральними зморшками отримали шість процедур з 4-тижневими. Кожне лікування складалося з двох проходів по зоні лікування з використанням імпульсних оптичних і радіочастотних параметрів, які визначалися фенотипом шкіри пацієнта та розподілом цільових хромофорів. Термін спостереження становив 3 місяці після останнього лікування.
Результати: Незалежне оцінювання фотографій показало покращення оцінки зморшок принаймні на 2 (0 = відсутність покращення, 1 = середнє, 2 = добре, 3 = чудове покращення) через 3 місяці після останнього з шести сеансів лікування. Не було різниці між зменшенням періорбітальних або кисетних зморшків. П'ятдесят вісім відсотків (14/24) пацієнтів повідомили про помітне зменшення зморшок; 16% відзначили легкий або помірний набряк та еритему, що тримались не більше 1 дня. Рубців або пігментних плям не виявлено. Середня оцінка болю становила 0,6 (0 = відсутність болю, 5 = нестерпний біль).
Висновок: процедури фотоомолодження призвели до об’єктивного та суб’єктивного зменшення зморшок. Виникнення побічних ефектів та болю було низьким.